Müzikonair Cem Adrian: “Kendimi Profesyonel Bir Şarkıcı Olarak Görmüyorum” | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Cem Adrian: “Kendimi Profesyonel Bir Şarkıcı Olarak Görmüyorum”

Cem Adrian dün yayınlanan "Canlı" albümü hakkında sosyal medya hesaplarından açıklamalarda bulundu.

Sanatçı Cem Adrian’ın, 2008-2011 yılları arasındaki konser kayıtlarından oluşan “Canlı” albümü yayınlandı. Cem Adrian, sosyal medya hesabı üzerinden yeni albümü hakkında açıklama yaptı.

Şarkı Söylemeyi Öğrenmek Hiç Bitmeyen Bir Ders

Cem Adrian, yeni albümüyle beraber yaptığı samimi açıklamada şu cümlelere yer verdi:
“Şarkı söylemeyi öğrenmek bence hiç bitmeyen bir ders… Her konser, her kayıt, her gün yeni bir şeyler ekler, eski bir şeyler çıkarır sesten, ruhtan… Uzun zamandır benimde dinlemediğim bu kayıtları dinlerken ‘şarkı söylemeyi öğrenen, sahnede pişen, sesi ruhuna tam hakim olamayan genç şarkıcı Cem ile karşılaştım’… Bu kayıtlar teknik olarak çok profesyonel şartlarda kaydedilmedi… Ne detoneleri temizledik, ne yanlış çalımları, ne sözleri unuttuğum bölümleri vs… Bir çoğu ‘kapalı mekanlarda sigara içmenin serbest olduğu zamanlarda’, küçücük mekanlarda, kör duman altındaki konserlerimizde kaydedildi. O zamanların ‘kusurlu ruhunu’ koruduk… “

Hala Kendimi Profesyonel Bir Şarkıcı Olarak Görmüyorum

Cem Adrian, cümlelerine özeleştiri yaparak devam etti: “Her albümümün ve müzikal dönemimin kendine özgü bir tadı oldu hayatımda… O dönemlerin tadı da tüm zorluklarına ve her şeye rağmen çok başkaydı… Hayat değişiyor, insan gelişiyor… Hala kendimi profesyonel bir şarkıcı olarak görmüyorum. O zamandan daha iyi şarkı söylüyorumdur belki… (kesin) Ama yol devam ediyor… Beraberiz…”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)