Cem Adrian'ın Şebnem Ferah Şarkısına Getirdiği Yorum Sosyal Medyada Tartışma Yarattı -
MüzikMüzik HaberVitrin

Cem Adrian’ın Şebnem Ferah Şarkısına Getirdiği Yorum Sosyal Medyada Tartışma Yarattı

Kendi şarkılarının yanı sıra pek çok şarkıya yaptığı cover ile geniş bir dinleyici kitlesi yakalayan Cem Adrian, bu defa olumsuz eleştiri aldı. Ünlü şarkıcı, Şebnem Ferah'ın 'Bu Aşk Fazla Sana' şarkısına getirdiği yorumla gündemde.

Cem Adrian, Harbiye Cemil Topuzlu Açık Hava Tiyatrosu konserinde seslendirdiği Şebnem Ferah’ın ‘Bu Aşk Fazla Sana’ şarkısının videosunu YouTube kanalında paylaştı. Adrian, performansıyla ilgili “Çok kıymetlimiz Şebnem Ferah’ın ‘Bu Aşk Fazla Sana’ şarkısını Harbiye konserimizde seslendirdik. Performans videosu YouTube/CemAdrian kanalımızda yayında!” şeklindeki mesajı Twitter hesabından da paylaştı. Ancak söz konusu video sosyal medyayı ikiye böldü. Cem Adrian’ın cover performansına gelen olumsuz eleştiriler fazlaca etkileşim aldı.

İşte o videoya gelen yorumlardan bazıları;

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)