Cem Başaran Aksan Poll Production Kanalında Zirveye Adını Yazdırdı -
MüzikMüzik Haber

Cem Başaran Aksan Poll Production Kanalında Zirveye Adını Yazdırdı

Cem Başaran Aksan, 5 milyondan fazla abone sayısına sahip Türkiye'nin en büyük müzik kanallarından Poll Production'da zirveye yerleşti.

Cem Başaran Aksan, 5 milyondan fazla abone sayısına sahip Türkiye’nin en büyük müzik kanallarından Poll Production’da zirveye yerleşti.

Ece Mumay’dan ‘Galaksi’ Tuğçe Kandemir’den ‘Bu Benim Öyküm’ Fatih Bulut ‘Çok Sevdim Yalan Oldu’ Ayaz Erdoğan ‘Hep Mi Ben’ ve Zehra ‘Cennetten Çiçek’ gibi hit şarkılara imza atan prodüktör Cem Başaran Aksan, müzik piyasasında adından söz ettirmeye devam ediyor.

Cem Başaran Aksan, son olarak Poll Production YouTube kanalının en çok izlenen şarkısına imza attı. Cem Başaran Aksan’ın prodüktörlüğünü üstlendiği Günay Aksoy’un Her Yer Karanlık isimli tekli çalışması YouTube Poll Production kanalının zirvesinde yer alıyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)