Ana Sayfa » Müzik » Cem Başaran Aksan, Sosyal Medyaya Damga Vuran Şarkının Müjdesini Verdi!

Cem Başaran Aksan, Sosyal Medyaya Damga Vuran Şarkının Müjdesini Verdi!

oduller-reklam-banner

Müzik dünyasında Fatih Bulut, Tuğçe Kandemir, Günay Aksoy, Zehra gibi isimlerin tanınmasını sağlayan başarılı müzik yapımcısı Cem Başaran Aksan, yeni projesini duyurdu.

Daha önce Fatih Bulut’un “Çok Sevdim Yalan Oldu” ve Tuğçe Kandemir’in “Bu Benim Öyküm” şarkısı ile listeleri sallamasında büyük rol oynayan müzik yapımcısı Cem Başaran Aksan, bu kez sosyal medyada büyük beğeni toplayan “Ederin Olsun” şarkısını çıkarmaya hazırlandıklarını duyurdu. Şarkının Dark n Dark Music etiketiyle çıkacağını belirten Aksan, Bahtiyar Ateş adlı henüz geniş kitlelerce tanınmamış bir müzisyen tarafından seslendirileceğini belirtti.

Güzel haberi Müzik Onair’a veren Aksan, açıklamasında şöyle konuştu:

“Yaklaşık 8 ay önce Ayaz Erdoğan ‘Ederin Olsun’ şarkısını çıkardı. Söz ve müziği kendisine ait. Geçen ay Okan Volkan diye biri bu şarkıyı sosyal medyada söylüyor ve şarkıyı gündeme getiriyor. Ama kendilerinin tutarsız hareketlerinden dolayı Dark n Dark Music olarak şarkıyı biz aldık. Kendilerine yapmaktan vazgeçtik.

Yine sosyal medyada bayağı bir ses getiren şarkıları kendi tarzıyla söyleyen Bahtiyar Ateş diye bir kardeşimiz var. Bahtiyar Ateş’i bünyemize kattık. Şimdi Ayaz Erdoğan’ın ‘Ederin Olsun’ şarkısını Bahtiyar Ateş’e çıkartıyoruz. Dark n Dark Music etiketiyle çıkacak. Prodüktörlüğünü ben yapacağım. Yaklaşık 1 ay içerisinde yayında olur diye düşünüyoruz.”

Gelişmeleri Müzik Onair’dan takip edebilirsiniz.

Reklam
oduller-reklam-banner
haberalani