Araç çubuğuna atla
EtkinliklerKonser

Cem Karaca Doğum Gününde Şarkılarıyla Anılacak !

Cem Karaca, doğumunun 74. yılında Grand Pera Emek Sahnesi’nde anılacak. Grand Pera’da Emek Sahnesinde Musa Göçmen Senforock Orkestrası eşliğinde Cem Karaca şarkıları yankılanacak. Anadolu rock müziğinin kurucuları arasında yer alan Cem Karaca’nın unutulmaz şarkıları, 5 Nisan Cuma günü, besteci ve orkestra şefi Musa Göçmen yönetimindeki Senforock Orkestrası eşliğinde yeniden sevenleriyle buluşacak.

Senforock Orkestrası, rock severlere harika bir müzik şöleni sunacak

Bugüne kadar senfonik konserler yöneten ve önemli kayıtlar gerçekleştiren besteci ve orkestra şefi Musa Göçmen’in senfonik rock projesi olan Senforock Orkestrası eşliğinde Anadolu rock müziğinin usta ismi Cem Karaca, dillere pelesenk olan efsane şarkılarıyla anılacak. Güçlü bir rock kültürü yaratılmasında öncülük eden Cem Karaca’nın şarkıları, yepyeni senfonik düzenlemeleriyle 5 Nisan Cuma günü saat 20.00’da Grand Pera Emek Sahnesi’nde rock severlerle bir araya gelecek.

 

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.