MüzikMüzik Haber

Cem Karaca Rolü İçin Erdal Beşikçioğlu’na Teklif Götürüldü

Merhum sanatçı Cem Karaca'nın yaşam öyküsünü anlatan filmin hazırlıkları devam ediyor. Filmde başrolde Erdal Beşikçioğlu'na teklif götürüldüğü iddia ediliyor.

Merhum sanatçı Cem Karaca’nın yaşam öyküsünü anlatan filmin hazırlıkları devam ediyor. Filmde başrolde Erdal Beşikçioğlu’na teklif götürüldüğü iddia ediliyor.

Cem Karaca filmi için hazırlıklar sürerken başrol de merak konusu oldu. Depremden sonra gündemden düşmeyen Haluk Levent’in adını gündemdeyken ortaya başka bir iddia atıldı. Anadolu rock müziğinin efsane ismi Cem Karaca’ya hayat vermesi için ünlü aktör Erdal Beşikçioğlu ile görüşmeler sürüyor.

Erdal Beşikçioğlu izlenme rekorları kıran “Bergen” filminde Halis rolüne hayat vermişti. Fikri Harika Prodüksiyon ve Aytaç Medya’nın imza atacağı filmin yapımcıları Özgür Tari ve Aytaç Ağdağ.

Birsen Altuntaş’ın haberine göre; filmin yapımcıları “Gözlerinde Gecenin nemi üzerinde işçi tulumu doğarken akan gözyaşlarını silip bir namus belasını peşine düşen Anadolu Rock ozanı Cem Karaca’nın hayatı ile Geçmişteki günlerden bir teselli arayan tüm sinema severlerin huzuruna çıkacak olmanın heyecanı ve gururunu yaşıyoruz” açıklamasını yaptı.

Reklam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.