Müzikonair CEM ÖZKAN “İNSAN NASIL UNUTABİLİR Kİ” İLE DÖNÜYOR!‏ | Müzikonair
Albüm & SingleMüzik

CEM ÖZKAN “İNSAN NASIL UNUTABİLİR Kİ” İLE DÖNÜYOR!‏

Cem Özkan’ın sekiz yıl aradan sonra hazırladığı ikinci stüdyo albümü “İnsan Nasıl Unutabilir Ki?”, TMC etiketiyle raflarda ve dijital platformlardaki yerini aldı! Son yıllarda yaptığı başarılı ve ses getiren dizi müzikleriyle konuşulan Cem Özkan, 14 şarkıdan oluşan yeni albümünü bir yılda tamamladı.

“İnsan Nasıl Unutabilir Ki?” albümü, Mustafa Karahan yapımcılığı ve Cem Özkan, Bora Uzer, Tevfik Kulak, Hüseyin Çebişçi aranjörlüğünde hazırlandı. Albümün çıkış şarkısı “Olmayacak Bir Hayal” dahil, 12 şarkının söz ve müziği Cem Özkan imzası taşıyor. Sanatçıyı 2006 yılında kitlelere duyuran “Dön Bana”, akustik versiyonuyla yeni albümde yer alıyor.

Albümün ilk klibi, dijital platformlarda büyük ilgi gören “Olmayacak Bir Hayal” şarkısına İmre Haydaroğlu yönetmenliğinde çekildi. Albüm fotoğrafları ise, Hakan Zabun’a ait…

Cem Özkan’ın yeni albümü “İnsan Nasıl Unutabilir Kİ?”; 11 Kasım 2014 tarihinden itibaren TMC etiketiyle raflarda ve tüm dijital platformlarda!

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)