Albüm & SingleMüzikSlowVideo

Cemil Sandıkcı – Nasıl Seveceğim (Tan Taşçı Cover) Yayında!

Cemil Sandıkcı'nın, "Nasıl Seveceğim (Tan Taşçı Cover) " isimli şarkısı, 4K çözünürlükteki video klibiyle Cdinle youtube kanalında yayında!

Cemil Sandıkcı’nın, “Nasıl Seveceğim (Tan Taşçı Cover) ” isimli şarkısı, 4K çözünürlükteki video klibiyle Cdinle youtube kanalında yayında!

Sözü ve müziği Tan Taşçıya ait şarkının aranjesini Onur Ondan yaptı. Klibin yönetmen koltuğunda ise Emirhan Erol oturuyor.

Klibi İzlemek İçin Tıklayınız

Cemil Sandıkçı müzik kariyeri ve kendisiyle ilgili şu ifadelere ver verdi;

“Merhabalar, ben Cemil Sandıkcı

17 yıldır müzik ile uğraşmaktayım, Müziğe ailemin bana desteği olmadan kaçamak başladım istemiyorlardı ve kendime hedef koymuştum yaşadığım şehirde ismimi herkes duyacak diye başlayıp çıktığım mekanları dolduracağım ve sonra ismimi herkes duyacak diye başlayıp yola çıktım. İlk hedefim tamam gibi ve Kocaeli’nde yaşıyorum. Müzik benim için hayatımın en güzel köşesinde diyebilirim, hayatımdan hiç eksik olmasın dediğim şey alkış sesleri sanki onlar olmazsa kendimi boşlukta hissediyor gibiyim, sahnelerde genellikle samimiyetimle ve en çok da sahnedeki enerjim ile biliniyorum sanırım, insanlar beni dinlemeye geldiklerinde kendi tarzımı onlara yansıtıp o anki 3-4 saat boyunca kendilerini sadece bana odaklamalarını sağlıyorum ve tüm dertleri şarkılara döküyoruz hem eğleniyoruz hem hüzünleniyoruz hepsi bir arada oluyor, en büyük yol arkadaşım Gürbey yani klarnetçi arkadaşım çok uzun yıllardır birlikteyiz ve her zaman yanımda oldu ne olursa olsun onu yanımdan ayırmam bir gün çok büyük konserleri birlikte vereceğiz buna inanıyorum. Hayallerimden hiç bir zaman vazgeçmedim, tırnaklarımla kazıya kazıya geldiğim şu anki durumumu her zaman olduğu gibi ileriye taşıdım, hedeflerim hep ileriye doğru oldu. Deli dolu sahnelerimde dinleyiciler bizlere ayak uydurunca tadından yenmiyor, büyük sahnelerimizde de aynı şekilde olacağından en ufak şüphem yok. Hedeflerimin arasında bundan 3-5 sene sonra büyük bir konserde dinleyicilerle buluşmayı hayal ediyorum her gece gözlerimi kapattığımda düşündüğüm tek hayalim ve başaracağım. Bu yaşıma kadar nasıl yaptıysam öyle yapacağım, inanacağım, çalışacağım modumu düşürmeye çalışan ne varsa yoluma engel koyan ne olursa olsun her zaman devam! diyeceğim. Yılmadan, bıkmadan, usanmadan. Sağlıcakla kalın bir gün çok büyük sahnelerde görüşmek dileğiyle… :)”

Reklam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.