Ana Sayfa » Müzik » Cemre Kemer: ‘Çer Çöp Dinleyeceğinize Gülçin Ergül Dinleyin’

Cemre Kemer: ‘Çer Çöp Dinleyeceğinize Gülçin Ergül Dinleyin’

oduller-reklam-banner

Hepsi grubundan Cemre Kemer, Gülçin Ergül ile ilgili ”İnanılmaz bir gırtlağı var. Harika bir ses. Piyasadaki seslerin yüzde 90’ından iyidir. Çer çöp dinleyeceğinize Gülçin’i dinleyin…’ dedi.

Bir döneme damga vuran Hepsi grubu, geçtiğimiz günlerde tekrar bir araya geleceği yönündeki iddialarla gündeme gelmiş ve Hepsi hayranları heyecanlanmıştı. Önceki gün Tony Avlar ile konuşan Cemre Kemer, Gülçin Ergül’ün sesi ile ilgili konuşurken öve öve bitiremedi.

Geçtiğimiz günlerde Gülçin’in üyelerden Eren Bakıcı’yla Instagram’da tekrar takipleşmesinin gündeme gelmesi sonrasında ”Hepsi tekrar mı bir araya geliyor” sorusu kafaları karıştırmıştı.

‘Gülçin Ne Yaparsa Yapsın Bir Hepsi Kızı…’

Konuyla ilgili son açıklama Cemre Kemer’den geldi. Kemer, Gülçin Ergül ile ilgili konuşurken ünlü şarkıcıyı öve öve bitiremedi.

Kemer şu ifadelere yer verdi;

”Bizim grubun adı Hepsi idi. Gülçin harika bir ses. Piyasadaki seslerin yüzde 90’ından iyidir. Çer çöp dinleyeceğinize Gülçin Ergül dinleyin. O ne yaparsa yapsın bir Hepsi kızı. Biz ne yaparsak yapalım. Ben de Hepsi kızıyım. Onun yaptığı başarılı bir iş benim markamı etkiler. Tabiki başarılı olmasını isterim”

İlgili Haber: “Hepsi Birleşiyor” İddiaları Sonrası Gülçin Ergül’den İlk Açıklama!

İşte o video;

Reklam
oduller-reklam-banner