MüzikMüzik Haber

Cengiz Kurtoğlu: Tarzımın Dışına Çıkmam

Habertürk'ten Ferit Tuğluk'un haberine göre Cengiz Kurtoğlu, Büyükçekmece'de bir mekanda sahne alarak basın mensuplarının sorularını yanıtladı. 

Habertürk’ten Ferit Tuğluk’un haberine göre Cengiz Kurtoğlu, Büyükçekmece’de bir mekanda sahne alarak basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Yeni bir albüm çalışması içinde olduğunu belirten Kurtoğlu, stüdyo çalışmalarına devam ettiğini söyledi. Kendisinin uzun yıllardır kalıcı olarak sektörde olması hakkında konuşan ünlü sanatçı, “Sektör değişiyor sürekli. İyi olan uzun yıllar yad kalbi bütünlükle, saygıyla, sevgiyle tabii oluyor. Mesleki açıdan da çalışmalarımı hep disiplinle yönettim. Bunlara çok dikkat ettiğimiz sürece saygıyı ve sevgiyi de eksik etmediğimiz süre içinde tutuluyorsun ve insanların gönüllerine giriyorsun. Biraz böyle yukarıdan yürüdüğün zaman halk seni evine gönderiyor” dedi.

Kendisine müzik tarzını değiştiren şarkıcılar örnek gösterilerek “Siz tarzınızın dışına çıkar mısınız?” diye sorulan Cengiz Kurtoğlu, “Ben tarzımın dışına çıkmam ama belki bir Türk Sanat Müziği söyleyebilirim. Çok güzel rap müzik ve pop yapanlar da var. Ben belki okuyamasam bile el hareketlerim ile onlara eşlik ediyorum. Onlarında ortamlarına girmek istiyorum” cümlelerini kurdu.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu