MüzikMüzik Haber

Cenk Eren O İddialara Ateş Püskürdü: “Önce Haddinizi Bileceksiniz!”

Cenk Eren, hakkında çıkan haberlerin ardından sosyal medya hesabından sert çıkış yaptı.

Geçtiğimiz aylarda Süperstar Ajda Pekkan’ın Hakan Altun ile aşk yaşadığı iddia edilmiş, sonrasında iddialar yalanlanmıştı. Bu kez ünlü sanatçının Cenk Eren ile ilişkisi yaşadığı yönünde haberler ortaya çıktı. Bu haberlerin ardından gözler, ikilinin yapacağı açıklamaya çevrildi.

Cenk Eren, yapılan haberlere Instagram hesabından sert tepki gösterdi. “Magazin yapıyoruz kisvesi altında insanların özel hayatına saldırmayı kendinizde hak gördüğünüz gerçeğini Türk toplumu artık görüyor ve sizin yalanlarınıza inanmıyor” diyen Cenk Eren, sözlerini şu şekilde sürdürdü:

“Şunu özellikle bilmenizi istiyorum, Ajda Pekkan adı öyle kolayca kullanabileceğiniz bir malzeme değil. Önce haddinizi bileceksiniz. Bu açıklamayı da sizi ciddiye aldığımdan değil, Türkiye’nin en büyük değerlerinden olan saygımdan yapıyorum. Onun dostu olabilmek benim için büyük bir ayrıcalıktır. Bunun kıymetini de iyi bilirim. Bundan fazlası da laf-ü güzaftır”

ajda pekkan cenk eren instagram

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Reklam

Bu İçeriğin Kısa Linki: https://muzikonair.com/PVM2H
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.