MüzikMüzik Haber

Ceza’ya Saygı Gecesi Yapılacak

Türkiye'nin rap müziğine yön veren efsanevi sanatçısı Ceza için unutulmaz bir saygı gecesi düzenleniyor. 25 Haziran'da gerçekleşecek etkinlikte, birçok ünlü sanatçı Ceza'nın unutulmaz şarkılarını yorumlayacak.

Türkiye’nin rap müziğine yön veren efsanevi sanatçısı Ceza için unutulmaz bir saygı gecesi düzenleniyor! 25 Haziran’da gerçekleşecek etkinlikte, birçok ünlü sanatçı Ceza’nın unutulmaz şarkılarını yorumlayacak.

Geceyi Beyazıt Öztürk ve Eser Yenenler’in de aralarında bulunduğu 15 ünlü isim sunacak. Bu isimler, etkinliğe ayrı bir renk ve enerji katacak. Hakan Uç’un haberine göre gecede sahne alacak sanatçılar arasında Gazapizm, Sefo, Killa Hakan, Çakal, Ayben, Anıl Piyancı, Şehinşah, Murda, Contra, Baneva, Lil Zey, Cartel, Ozbi, Server Uraz, Candan Erçetin, Gripin ve Yener Çevik (videolu katılım) bulunuyor.

Bu gece, sadece Ceza’nın müziğine değil, aynı zamanda rap kültürüne de bir saygı duruşu niteliğinde olacak. Dans gösterileri ve grafiti sanatı, geceyi daha da renklendirecek ve izleyicilere unutulmaz anlar yaşatacak. Siz de bu geceye katılarak, Ceza’nın müziğine ve rap kültürüne olan saygınızı gösterebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu