Ana Sayfa » Müzik » Çıkmadan Olay Yaratan Şarkı: Fight Kulüp 2

Çıkmadan Olay Yaratan Şarkı: Fight Kulüp 2

oduller-reklam-banner

Merakla beklenen Fight Kulüp 2 için isimler belli oldu. İlkiyle ses getiren ve bazı eleştiriler alan projenin ikincisinde Ceza, Killa Hakan, Massaka, Summer Cem, Kc Rebell ve Reynmen ismi yer aldı. Kadroda Reynmen’in yer alması rap camiasını birbirine kattı.

Sosyal medyada halen yankıları süren konu Twitter’da TT oldu. Killa Hakan cephesinden açıklama geldi.

Killa Hakan şu ifadelere yer verdi;

”Fight Kulüp 1 linç edildiğinde bana ilk destek olanlardan biri Reynmen’di. Kalbi büyük ve güzel bir insan. Rapçi olmayabilir sonuçta şarkı söylüyor. Fight Kulüp 1’e kıydılar ikincisine bunu yapmayın. Fight Kulüp 2 kadrosu çok güzel insanlar. Ben bir iki lafa ezilmem”

Fight Kulüp 1’de yer alan Ben Fero ve Ezhel gibi isimlerle dikkat çeken şarkının ikinci serisinde rap ile ilgisi olmayan Reynmen, şiddet içeren videoları ile tanınan Massaka ve Kürdistan şarkısı ile dikkat çeken KC Rebell’in yer almasına sosyal medyada rap müzik dinleyicilerinden tepkiler geldi.

‘Proje Kadrosundan Ayrıldı’

Fight Kulüp 2 kadrosunda yer alan Massaka ve Killa Hakan yaptıkları canlı yayında bir ismin projeden ayrıldığını duyurdu. Massaka, ”KC Rebell arkadaşımız projeden ayrıldı. Altyapı konusunda anlaşamadık çünkü. Sıkıntı yok” şeklinde konuştu.

Killa Hakan – Fight Kulüp Projesiyle İlgili Yeni İddialar

Killa Hakan’ın Almanya’da bir şirketten çok para alabilmek için rapçi olmadığı halde Fight Kulüp 2 kadrosuna Reynmen’i de aldığı konuşuluyor.

Bir başka bilgiye göre ise, Ceza’nın da kadronun son anda bu isimlere döndüğünü bilmediğini ve Killa Hakan’ı kırmamak için bir şey söyleyemedi yönünde.

Fight Kulüp 1’in önemli isimleri Ezhel ve Ben Fero’nun ”Albüm çalışmalarım var” diyerek projeden çekildikleri de yine kulislerde konuşulanlar arasında yer alıyor.

İki ayrı etiket Trend Topic oldu. Biri Fight Kulüp 2, diğeri ise Reynmen. Twitter’da ”Geride sadece iki rapçi kaldı. Ezhel ve Sagopa Kajmer.”  ”Neden Reynmen? Enes Batur’u da koysaydınız” gibi ifadelerin yer aldığı twitler gözden kaçmadı.

Henüz çıkmadan olaylarla gündeme gelen Fight Kulüp 2 şarkısı ve şarkıya dair sıcak gelişmeler merak konusu oldu.

Gelişmeleri Müzik Onair’dan takip edebilirsiniz…

Reklam
oduller-reklam-banner