Ana Sayfa » Etkinlikler » Çikolata ve Kahve Festivali Antalya’da!..

Çikolata ve Kahve Festivali Antalya’da!..

oduller-reklam-banner

Antalya’da ilk kez gerçekleşecek olan Çikolata ve Kahve Festivali; deniz, kum ve güneş üçlüsünü çikolata ve kahvenin aşkıyla harmanlamayı hedefliyor…

Antalya’nın en güzel plajlarından Red & White Beach’de gerçekleşecek olan festivalde hem festivalin hem de denizin tadını aynı anda çıkarabilirsiniz. Ziyaretçilerimiz festival süresince her ikisi de birbirinden eşsiz 2 tutku olan Çikolata ve Kahve’ye tamamen doyarken sınırsız eğlencenin de tadını çıkartacak. Çikolata ve Kahve sektörlerinden önde gelen markaların stantlarıyla katılacağı festivalde lezzet de eğlence de hiç bitmeyecek. Gün boyu devam edecek olan etkinliklere katılımcı markalarımızın özel sunumları ve tatları eşlik ederken festival ruhu da gün boyu her an yanımızda olacak.

Alanının en iyisi şeflerin ve baristaların etkinliğe özel olarak hazırlayacağı ve sunacağı tatlar sektörün tüm yeniliklerinin ve trendlerinin sergilenmesini sağlarken son tüketici olan ziyaretçilerimiz için de eşsiz lezzetleri deneyimleme fırsatı sunacak.

Sosyal etkinliklerin de gün boyu süreceği festivalimizde müzik; festivale özel performanslar, özel konserler, eğlenceli etkinlikler, ödüllü yarışmalar ve açık hava film gösterimleri 2 gün boyunca eğlenceyi de en üst seviyeye taşıyacak.

Bilete Dahil Olan Hizmetler:
– Çikolata ve Kahve Çalıştayları
– Atölyeler
– Söyleşiler
– Etkinlikler
– Yarışmalar
– Spor Etkinlikleri
– Promosyonlar
– Marka Etkinlikleri
– Konserler
– Canlı performanslar
– Açık hava film gösterimleri

Bu enfes festival 28-29 Nisan’da Antalya’da gerçekleşiyor. Antalya’daki arkadaşlarınıza haber vermeyi unutmayın, bu festivali kaçırmasınlar.

oduller-reklam-banner