Genel Bilgiler
Trend

Clubhouse Hakkında Merak Edilenler

Club House nedir, Club House’a nasıl üye olacağım, Club House davetiye nasıl alınır, Club House nasıl kullanılır?

Son günlerde sosyal medyada etkisi çığ gibi büyüyen Club House nedir, Club House’a nasıl üye olacağım, Club House davetiye nasıl alınır, Club House nasıl kullanılır? Club House hakkında tüm detaylar bu yazıda…

CLUB HOUSE NEDİR?

Son günlerde birçok kişi tarafından ilgi odağı olan Clubhouse nedir? Clubhouse, davet sistemi ile çalışan bir uygulamadır. Sadece IOS kullanıcılarının kullandığı bir sosyal ağ platformu olan Clubhouse’da sesli sohbet odaları yer almaktadır. Bu sohbet odaları, özellikle ünlülerin son günlerde yoğun olarak kullandığı bir mecra haline geldi.

CLUB HOUSE ANDROID NASIL KULLANABİLİRİM?

Şu anda sadece IOS cihazlara uyumlu olan bu uygulamanın Android için bir sürümü yok. Fakat Clubhouse’un Android için kendisini geliştirmekte olduğu biliniyor.

CLUB HOUSE’A NASIL ÜYE OLABİLİRİM? DAVETİYE ZORUNLU MU?

En merak edilen konu ise Clubhouse’a nasıl üye olacağım? Clubhouse davetiyesi nedir? Öncelikle uygulamayı cihazınıza indirmeniz gerekmektedir. Ardından bir kullanıcı adı seçmeniz gerekmekte. SMS yolu ile hesap doğrulama yapıyorsunuz ve beklemeye alınıyorsunuz. Eğer size bir davet geldiyse beklemeye alınmadan direkt üye olabilirsiniz. Fakat bir davetiyeniz yoksa sistem sizi sıraya göre alıyor. Sıranız geldiğinde üye olmuş oluyorsunuz.

club house clubhouse seo genel bilgiler müzikonair

CLUB HOUSE NASIL KULLANILIR?

Clubhouse, diğer sosyal platformlardan biraz daha farklı. Diğer sosyal medya platformlarında olan görsel paylaşım, yazılı mesajlaşma, görüntülü konuşma ya da gönderi atmak gibi içerikler yok. Sadece ses odaları var. Kendi ilgi alanına göre farklı ses odalarına girebiliyorsunuz. Eğer sohbet yöneticisinden izin alırsan sohbete dahil olabiliyorsun ya da sadece sohbeti dinleyerek sohbette kalabiliyor ve katılmaya devam edebiliyorsun.

Buna benzer daha fazla yazı için buraya tıklayabilirsiniz

Reklam

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.