Ana Sayfa » Müzik » Coşkun Sabah’tan Olay Yaratacak Açıklama: Tarkan Da Nota Bilmiyor…

Coşkun Sabah’tan Olay Yaratacak Açıklama: Tarkan Da Nota Bilmiyor…

oduller-reklam-banner

Coşkun Sabah, ‘Türkiye’de nota bilen şarkıcıların sayısı 10’u geçmez. Hande Yener nota bilmiyor, Tarkan da bence bilmiyor…” diye konuştu.

Türkiye’deki ünlü şarkıcılar arasında nota bilenlerin sayısının 10’u geçmediğini söyleyen Sabah, “Hande Yener için nota bilmiyor derken, Tarkan icin de “Tarkan da bence nota bilmiyor, arayıp soracağım kendisine” dedi.

Pandemi sürecinde ”Bu süreçte 3 ay geçinebilirim. Bankada 450 bin liram var. Parası olmayan ne demek istediğimi anlamaz” şeklinde yaptığı açıklamayla eleştirilerin hedefi olan ünlü müzisyen, yeni bir tartışmanın fitilini ateşledi. Coşkun Sabah müzik dünyasında tartışma yaratacak bir çıkışta daha bulundu.

BloombergHT’de yayınlanan Aslı Şafak’la İşin Aslı’nın konuğu olan Coşkun Sabah müzik dünyasında tartışma yaratacak açıklamalarda bulundu. Tarkan’ın nota bilmediğini ileri süren Coşkun Sabah, Hande Yener’i ve diğer şarkıcıları da karşısına aldı.

İşte Coşkun Sabah’ın açıklaması;

”Nota bilen şarkıcı Türkiye’de 10 kişiyi geçmez. Nota bilen şarkıcılardan aklıma gelenleri söyleyeyim; Fatih Erkoç, Selami Şahin, Kayahan, Atilla Özdemiroğlu. Bunlar müzik adamı. Hande Yener benim tahminim bilmiyordur. Tarkan da bilmiyor, tahmin etmiyorum. Yarın aratacağım onu günahına girmeyelim. ”

 

 

oduller-reklam-banner