Coşkun Yorulmaz x Orkun Yorulmaz - Kâfi Yayında -
Albüm & SingleMüzikSlowVideo

Coşkun Yorulmaz x Orkun Yorulmaz – Kâfi Yayında

Coşkun Yorulmaz x Orkun Yorulmaz'ın, 3 Adım Müzik etiketiyle yayınlanan "Kâfi" isimli tekli çalışması yayında.

Coşkun Yorulmaz x Orkun Yorulmaz’ın, 3 Adım Müzik etiketiyle yayınlanan “Kâfi” isimli tekli çalışması video klibiyle tüm dijital platformlarda yayında.

Sözü ve müziği Coşkun Yorulmaz’a ait şarkının düzenlemesini Ceyhan Öz yaptı. Klibin yönetmen koltuğunda ise Lâf-I Buğra mahlasıyla Buğra Bülbül oturuyor.

Coşkun ve Orhun Yılmaz ikilisi müzik hayatlarını şöyle anlatıyor:

“Müziğe olan ilgimiz 10 yaşımızda babamızın kulağımıza udunu çalmasıyla başladı. ve biz ondan esinlenerek gitar ve ud çalmaya başladık amatör olarak. Günler geçtikçe ilgimiz daha fazla arttı ve besteler sözler şarkılar yazmaya başladık. Bu aşkın hayal olarak kalmasını istemediğimiz için ilk projemiz “Kafi”yi müzik sevenlerin beğenisine sunduk. Bundan sonrasında ise yeni plan ve projeler düşünüyoruz hedefimiz tüm Türkiye’nin dinleyebileceği şarkılar yapmak”

Klibi İzlemek İçin Tıklayınız

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)