Cübbeli Ahmet Sagopa Kajmer'den Özür Diledi! -
MüzikMüzik Haber

Cübbeli Ahmet Sagopa Kajmer’den Özür Diledi!

Cübbeli Ahmet olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü bir dönem cemaatinde olan ünlü rapçi Sagopa Kajmer ile ilgili konuştu.

Sagopa Kajmer’den özür dileyen Cübbeli Ahmet, “Tamire kalktık ama tamir edemedik. Kabul etmedi” dedi.

Cübbeli Ahmet, YouTube hesabından yayınladığı videoda ünlü rapçiyle ilgili, “O kardeş geldi, gitti. Ailecek evine de gittik, geldik. Bayağı bir muhabbet hasıl oldu. Hatta Risalei Kudsiyye’den şarkı yaptı. Fakat sonra bizim de kabahatimiz şöyle olabilir. Bizi bir kere görmeye geldi. Aşağıdaki bazı arkadaşlar “müsait değil” demişler ya da ben mi “müsait değilim” gibi bir şey mi dedim, duydu, bilmiyorum. Öyle bir şey oldu. Aklımda böyle bir şey var. O orada hassas bir yapıya sahip olabilir. Öyle bir darılma durumu oldu. Ondan sonra tamire kalktık ama tamir edemedik. Kabul etmedi” ifadelerini kullandı.

Sagopa Kajmer’den yine özür dileyebileceğini söyleyen Cübbeli Ahmet, sözlerini şöyle sürdürdü;

“Ama biz onun aleyhine bir şey konuşmadık. Benim hakkımda, ‘Biz onunla arkadaşlık ettik, gittik, geldik, özel muhabbetimiz oldu, o bana iyi ahlaklı davranmadı’ diye bir şeyi varsa şahsım adına özür de dilerim. Hakkımı da helal ederim. Benim aleyhime konuştuysa da helal ederim, ben bunu gündem yapmadım ve yapmam” dedi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)