"Cümle Kurmak Zor".... Polat Yağcı'nın Acı Günü! -
MüzikMüzik Haber

“Cümle Kurmak Zor”…. Polat Yağcı’nın Acı Günü!

Müzik şirketi Poll Production'ın sahibi Polat Yağcı, şirketinin emektar isimlerinden İlhan Özcan'ın yaşamını yitirdiğini duyurdu. Birçok sanatçı Yağcı'ya baş sağlığı dileklerinde bulundu.

Türkiye’nin önde gelen müzik şirketlerinden Poll Production‘ın sahibi Polat Yağcı, acı haberi duyurdu. Yağcı, “abimiz, emektarımız, çalışma arkadaşımız” dediği İlhan Özcan’ın yaşamını yitirdiğini duyurdu.

Polat Yağcı, Instagram hesabından dün akşam yaptığı paylaşımda “Abimiz, emektarımız, çalışma arkadaşımız İlhan Özcan’ı geçirdiği kalp krizi sonrası kaybettik. Cümle kurmak zor. Allah rahmet eylesin. Cenazesi yarın ikindi namazında, Beykoz Çiğdem Mahallesi Camii’nden kalkacaktır.” notunu düştü. Acı haberi duyan Sinan Akçıl, Nil Karataş gibi müzik dünyasında tanınan birçok sanatçı ise Polat Yağcı’ya baş sağlığı dileklerini iletti.

polat yağcı ilhan özcan instagram

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)