Albüm & SingleMüzikSlowVideo

Cüneyt İlhan – Anne Yayında!

Cüneyt İlhan’ın 4 şarkılık yeni single albümü “Anne” tüm dijital platformlarda yerini aldı.

Cüneyt İlhan’ın 4 şarkılık yeni single albümü “Anne” tüm dijital platformlarda yerini aldı. Albüm anne temalı şarkılardan oluşuyor.

Şarkıyı Dinlemek İçin Tıklayınız

Müzik hayatına 2022 yılında 15 şarkılık “Beni Sensiz Bırakma” albümü ile başlayan Cüneyt İlhan, daha sonra 2023’ün Ocak ayında 3 şarkılık single albüm “İnsan Nasıl Ümitsiz Yaşar” albümünü sevenlerine sundu.

Cüneyt İlhan, daha sonra ülkemizde yaşanan deprem felaketinden etkilenerek yazdığı “Deprem” adlı single albümünü 2023’ün Mart ayında dinleyicileri ile buluşturdu.

Daha sonra 6 şarkılık “Ramazan” albümünü yine 2023 Mart ayında Türkçe müzik severlerle paylaşan Cüneyt İlhan, Mayıs ayına da 4 şarkılık “Anne” isimli albümü ile giriş yaptı.

2006’dan itibaren mutlu evlilik hayatını eşi Nilgün hanım ile sürdüren Cüneyt İlhan, aynı zamanda Ceren ve Beyza isminde iki kız babası. 2003’te Orta Doğu Teknik Üniversitesi’den mezun olan Cüneyt İlhan, master ve doktorasını Amerika Birleşik Devletleri’nde tamamladı ve hayatını ailesiyle birlikte orada sürdürüyor.

Şu ana kadar 29 şarkıyı sevenleriyle paylaşmış olan Cüneyt İlhan, aynı zamanda tüm şarkıların bestesinin sahibi. Şarkıların aranjörlüğünü ise tecrübeli sanatçı ve gitarist Burak Canözer yaptı.

Cüneyt İlhan’a müzik hayatında başarılar diliyoruz.

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.