MüzikMüzik Haber

Cüneyt Özdemir ve Aleyna Tilki Barış İlan Etti!

Daha önce tartışma yaşayan Aleyna Tilki ve Cüneyt Özdemir barış ilan etti.

Daha önce tartışma yaşayan Aleyna Tilki ve Cüneyt Özdemir barış ilan etti. Gazeteci Cüneyt Özdemir geçtiğimiz aylarda Aleyna Tilki ile ilgili “Türkiye’de kariyeri yönetilemeyen sanatçıların düştüğü hazin duruma üzüldüm. İyi bir ses, berbat bir şarkı, beter bir klip! Coğrafya herkes için kaderdir!” yorumunda bulunmuştu. Özdemir son paylaşımında ”Yeni kankam Aleyna Tilki” dedi. İkili birlikte video çekerek sohbet etti.

‘Bir Dünya Starını Yakından Tanıdım’

Aleyna Tilki ile girdiği laf dalaşı sonrası Cüneyt Özdemir ve Aleyna Tilki daha önce ünlü şarkıcının mezar taşı fotoğraflarını çektiği Bodrum’daki galeride bir araya geldi.  Cüneyt Özdemir, ”En iyi ve yeni arkadaşım sevgili Aleyna. Ne kadar büyük haksızlıklar yapmışım sana” sözlerini kullanırken, Aleyna Tilki ”Gerçekten biz arkadaş olduk” diye konuştu.

Arkadaşının mekanda Aleyna Tilki olduğunu söylediğini ve “Daha bugün Aleyna’ya saydırmışım, kriz çıkmasın” diyerek gitmek istemediğini anlatan gazeteci, sonrasında Tilki’nin yanına gittiğini anlatarak ünlü şarkıcı için “Aleyna Tilki ile sohbet ettik. Bir dünya starını yakından tanıma fırsatını da elde ettim. Aleyna tabi iddiası büyük bir arkadaşımız. Ben buna hep tabi böyle demeçlerde tanık olmuştum. İlk kez karşı karşıya oturduğumuzda o iddianın büyüklüğüne ilk kez şahsım adına tanık oldum.” ifadelerini kullandı.

Ne olmuştu?

Aleyna Tilki’nin Take It Or Leave It şarkısı ve klibi çokça konuşulmuştu. Tilki, klipte yer alan açık sahneler sebebiyle Erol Köse ve Cüneyt Özdemir gibi isimlerden de tepki almış ve Özdemir ile girdiği laf dalaşıyla gündeme gelmişti. Ünlü gazeteci Cüneyt Özdemir ile Aleyna Tilki, aylar sonra barışarak bir araya geldi. Özdemir’in Tilki hakkındaki açıklamaları ise şaşırttı.

Tilki ise bu yorumu alıntılamış ve “Özdemir’e bakınca, yurt dışında yaşasa da yeteneklerini yeteri kadar geliştiremediği için, kendinden gençlere karşı girdiği kompleksi görüyorum. Coğrafya kaderdir deyip insanların potansiyelini limitlemeyin artık!” yorumunda bulunmuştu.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu