Müzikonair Dağhan Külegeç Kavak Yelleri Ekibiyle Klipte Neden Yer Almadığını İlk Kez Açıkladı! | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Dağhan Külegeç Kavak Yelleri Ekibiyle Klipte Neden Yer Almadığını İlk Kez Açıkladı!

Kanal D’nin bir döneme damga vuran dizisi Kavak Yelleri’nin oyuncuları geçtiğimiz günlerde Pinhani’nin “Dön Bak Dünyaya” klibi için bir araya gelmiş ancak ekipte Dağhan Külegeç’in yer almaması dikkatlerden kaçmamıştı.

Kavak Yelleri dizisinde “Efe” karakterine hayat veren oyuncu Dağhan Külegeç’in klipte yer almaması herkesi şaşırtmıştı. Külegeç cephesinden yanıt gelmeyince “Zamanında yönetmenle tartıştığı için klipte de yer almamış olabilir” gibi yorumlar yapılmıştı. Bu iddiaların ardından Külegeç’ten ilk açıklama geldi.

Ünlü oyuncu yaptığı açıklamada şöyle konuştu:

“Benim için çok zor bir dönemdi Kavak Yelleri. Bazı zorluklar yaşadım. Klip için bana ulaşılınca aramızda bir iletişimsizlik oldu. Hem eskiden hem de bu videonun yapım aşamasında bir şeyler oldu… Herkesten tekrar özür dilerim. İş şirketlere ait olabilir ama dizinin duygusu seyreden insanlara ait. Ben de o duyguya vefasızlık göstermiş bulundum. Son klip hariç hiçbir şeyden pişman değilim. Bir sonraki pandemide her klipte olacağım, söz.”

İşte o klip;

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)