MüzikMüzik Haber

Dağılan Hepsi Grubu Üyeleri Birbirine Girdi

2000'li yıllara damgasını vuran Hepsi grubu üyelerinden Yasemin Yürük ve Gülçin Ergül yeniden tartışma yaşadı.

2000’li yıllara damgasını vuran Hepsi grubu üyelerinden Yasemin Yürük ve Gülçin Ergül yeniden tartışma yaşadı. Yıllar önce anlaşmazlıklar nedeniyle dağılan Hepsi grubu, bu sefer 20. yıl konseri nedeniyle gündeme geldi. Yasemin Yürük, 2022 yılında verdiği bir röportajda Hepsi’nin 20. yılına özel bir konser organizasyonu planladıklarını açıklamış ve bu haber hayranlarını sevindirmişti. Ancak Yürük, gruptan birinin bu konseri kabul etmediğini belirtip “Yazık oldu” demişti.

Gülçin Ergül, verdiği bir röportajda konseri kabul etmeyen kişinin kendisi olduğunu doğruladı ve “Kendi belgeselimizi yapmak ve satmak bana biraz megalomanca geliyor. Hayır diyebilmek hayatta önemli” ifadelerini kullanmıştı.

‘Bu Egoyla Hiçbir Şey Olmaz’

Bu konuyla ilgili Yasemin Yürük’e Gülçin Ergül’ün tutumu sorulduğunda, Yürük oldukça sinirliydi. Eski dostu Gülçin için, “Bu egoyla hiçbir şey olmaz. Artık Hepsi’yi kullanmasın” diyerek sert bir yanıt verdi.

Gülçin Ergül ise kendisini hedef alan Yasemin Yürük’e kayıtsız kalmadı. Kariyerine solo olarak devam eden ünlü şarkıcı sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Ergül, uzun bir açıklamayla konu hakkındaki düşüncelerini yazdı;

Ergül, ”Sadece okları bana çevirmeye çalışmak ve hedefi değiştirmek… Ama şaşırmıyorum tabii ki üsluba ve tavra, tanıyorum ve doğru mesafede kalıyorum” dedi.

Grubun bir diğer üyesi Eren Bakıcı da Gülçin Ergül’e destek verdi. Bakıcı, “Ne olursun takılma artık. Açıklama bile yapma. Kim ne diyor ne oluyor haberim bile yok. Haberim olmak zorunda da değil. Senin de değil. Gülçin’ in hayatı bu. Yaşa istediğin gibi” yorumunda bulundu.

Gülçin Ergül, İnstagram Story

Gülçin Ergül, İnstagram Post Eren Bakıcı, X

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu