MüzikMüzik HaberVitrin

Daha Çok Türk Sanatçıyı Dünyaya Tanıtmak İstiyoruz

Warner Music Yükselen Marketler Başkanı Alfonso Perez-Soto dün akşam Harbiye'de Edis'in konserini izledi.

Dün akşam başarılı şarkıcı Edis, Harbiye’de sevenleriyle buluştu. Türkiye turnesinin ilk konserini pek çok sanatçı izlemeye geldi. Edis’in izleyicileri arasında Warner Music Yükselen Marketler Başkanı Alfonso Perez-Soto da bulunuyordu. Perez-Soto hem Edis hakkında hem de Türk sanatçılar hakkında yorum yaptı.

Sözleri Anlamasanız da Şarkının Duygusuna Kapılıyorsunuz

Harbiye’de Edis konserini en ön sıradan izleyen Warner Music Yükselen Marketler Başkanı Alfonso Perez-Soto, Edis Görgülü hakkında “Edis’le albüm anlaşması imzalamadan önce elbette videolardan performansını görmüştüm ama ilk kez canlı izledim. Çok etkileyici. Seyirciyi şova dahil ediyor. Sözleri anlamasanız da şarkının duygusuna kapılıyorsunuz.” dedi. Perez-Soto, Edis’in İngilizce kaydettiği şarkısını yakında yayınlayacağını ve ileride Edis ile Fransızca bir şarkı hazırlayacağını da söyledi.

Türk Sanatçıları Bünyemize Katmaya Devam Edeceğiz

Alfonso Perez-Soto, Türk sanatçılar arasında başarılı yeteneklerin olduğunu belirterek “Türkiye’ye ilk geldiğimde Edis ve Aleyna Tilki’yi çok yetenekli buldum. Türk sanatçıları bünyemize katmaya devam edeceğiz. Daha çok ismi dünyaya tanıtmak istiyoruz. Hayalimiz Türkiye’ye Grammy getirmek” ifadelerini kullandı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu