Müzikonair Danla Biliç, Aşkını İlan Etti | Müzikonair
GündemSosyalVitrin

Danla Biliç, Aşkını İlan Etti

Geçtiğimiz günlerde sevgilisinden ayrılan Danla Bilic ve Kubilay Aka konsere el ele geldi. İkilinin gecedeki samimi dansı sosyal medyada gündem oldu.

Çukur, Vatanım Sensin gibi yapımlarla tanınan Kubilay Aka’nın müstehcen fotoğraflarının sızdırılacağı iddiası ile başı derttedi. Bu yüzünden de 40 bin doları dolandırıcılara kaptırmıştı. Şimdi ise Berkay konserinde Danla Biliç’le yakın halleri “Yeni bir aşk mı var?” sorusunu gündeme getirdi.

Kubilay Aka ve sık sık aşk hayatıyla ve estetikleriyle gündeme gelen Danla Biliç Kuruceşme Açıkhava’da Berkay konserini dinlemeye el ele geldi. İkilinin pozları sosyal medyada bir anda yayıldı.

Taze aşıklar bununla da kalmadı ve konserde sarmaş dolaş dans etti. Danla Biliç konser sonrası Kubilay Aka ile pozunu da kalp emojisiyle paylaştı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)