Müzikonair David Bowie’nin El Yazısı Şarkı Sözleri Açık Artırmaya Sunuluyor! | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

David Bowie’nin El Yazısı Şarkı Sözleri Açık Artırmaya Sunuluyor!

Ünlü söz yazarı ve şarkıcı David Bowie'nin el yazısıyla yazılmış şarkı sözleri, açık artırmaya çıkarılmaya hazırlanıyor.

Ünlü söz yazarı ve şarkıcı David Bowie’nin el yazısıyla yazılmış şarkı sözleri, açık artırmaya çıkarılmaya hazırlanıyor. Bowie’nin 2016 yılında 69 yaşında karaciğer kanseri nedeniyle vefat etmesinden yedi yıl sonra, ‘Rock ‘n’ Roll Suicide’ ve ‘Suffragette City’ adlı eserlerinin el yazısı sözlerinin açık artırmada 126 bin dolara kadar alıcı bulması bekleniyor.

Bahsi geçen iki şarkı, Bowie’nin 1972 çıkışlı ‘The Rise and Fall of Ziggy Stardust and the Spiders from Mars’ albümünde yer alıyor. Bu özel sayfa, Bowie’nin düzeltmelerini, taslaklarını ve notlarını içeriyor ve Omega Müzayede Evi tarafından satışa sunulacak.

Bowie’nin el yazısı şarkı sözleri, hayranları ve müzik tutkunları için büyük bir ilgi odağı olması bekleniyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)