MüzikMüzik Haber

Defne Samyeli’den Yeni Şarkı

Şarkıcı ve oyuncu Defne Samyeli, düzenlemesi Çağrı Telkıvıran’a ait 'Kimse Sen Değil Ki' adlı şarkısını dinleyicinin beğenisine sunmaya hazırlanıyor.

Şarkıcı ve oyuncu Defne Samyeli, düzenlemesi Çağrı Telkıvıran’a ait ‘Kimse Sen Değil Ki’ adlı şarkısını dinleyicinin beğenisine sunmaya hazırlanıyor.

Art arda projelerini yayınlamaya devam edecek olan Defne Samyeli, ‘Kimse Sen Değil Ki’ şarkısıyla ilgili, “Hepimizin hayatında derin izler bırakmış, artık hayatımızın bir parçası olmayan ama türlü nedenlerle yeri de dolmayan insanlar vardır. Bence sözleriyle  ‘Acabaları’ve ‘Başka türlü olsaydı ne olurduları’ çok sade ve gerçek bir şekilde sorgulatan aslında hüzünlü bir itiraf şarkısı. Bu duyguları ziyaret eden herkesin kalbinde ve kulağında yeri olacağına inandığım şarkımın yolu açık olsun” dedi.

Ramazan Arslankaya yönetmenliğinde kamera karşısına geçen Samyeli, şarkının ruhuna uygun olarak duygu odaklı ve sade bir klip çalışması yaptıklarını da ifade etti.

 

 

 

 

Reklam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.