GündemSosyal

Demet Akalın: Affedersin Cinsel Organımızı Da Sahnede Milletin Ağzına Sokmayalım!

Demet Akalın, 'Artık anneyim. Affedersin cinsel organımızı da milletin ağzına sokmayalım sahnede ya da sokana cesur diyorsan bana bir şey demeyin.'' yorumuyla şoke etti.

Demet Akalın, ‘Artık anneyim. Affedersin cinsel organımızı da milletin ağzına sokmayalım sahnede ya da sokana cesur diyorsan bana bir şey demeyin.” yorumuyla şoke etti.

‘Size Göre Yaşamıyorum!’

Demet Akalın, bir gazetenin kombini hakkında ‘rüküş’ ifadesini kullanmasına sinirlendi. Demet Akalın ulusal bir gazetede ‘Yürüyen logo’ başlığı ile haber oldu. Lüks marka tutkusundan bahsedilen Akalın hakkında ‘Rüküşlüğün kitabını yazdı’ ifadesi kullanıldı. Haberi gören Demet Akalın, çileden çıktı.

Ünlü şarkıcı, ”G.tünü başını açarsan cesur! Gazeteciye göre rahat giyindiğim için rüküş! Size göre yaşamıyorum ohh canım sağ olsun” dedi.

‘Artık Anneyim!’

Demet Akalın’ın bu söylemi basında ve sosyal medyada geniş yankı buldu. Akalın, bir Instagram paylaşımının altına yaptığı yorumla da şaşırttı. Aysu Baceoğlu, Demet Akalın daha önceki mayolu kliplerine ve dekolteli kıyafetlerine imalı gönderme yapan bir yorum yaptı.

Bu yorumun üzerine ünlü şarkıcı, ”Artık anneyim. Affedersin cinsel organımızı da milletin ağzına sokmayalım sahnede ya da sokana cesur diyorsan bana bir şey demeyin.” ifadelerine yer verdi.

Reklam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.