GündemSosyalVitrin

Demet Akalın, Hadise ve Reza Zarrab İddialarına İlişkin Beğendiği Paylaşımla Dikkat Çekti

Hadise'nin taciz çıkışından sonra Reza Zarrab ile olan iddiaları yeniden magazin gündemine oturdu. Demet Akalın, sosyal medya hesabında bu iddiaları onaylayan bir paylaşımı beğenmesi ile dikkat çekti. 

Hadise’nin taciz çıkışından sonra Reza Zarrab ile olan iddiaları yeniden magazin gündemine oturdu. Demet Akalın, sosyal medya hesabında bu iddiaları onaylayan bir paylaşımı beğenmesi ile dikkat çekti.

Hadise, sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımda uzun bir süredir taciz ve tehdit altında olduğunu belirterek yapılan haberlere tepki göstermişti. Erol Köse, bu konuya ilişkin Hadise’ye seslenerek Reza Zarrab iddialarını da gerçek değilse yalanlaması gerektiğini belirtmişti. Daha sonra Hadise ve Reza Zarrab iddiaları yeniden magazin gündemine oturdu.

Demet Akalın da Twitter hesabında bu konu ile ilgili iddiaları destekleyen bir paylaşımı beğendi. Akalın’ın beğendiği paylaşımda şu ifadelerin yer alması dikkat çekti: Hadise, Reza Zarrab ve Ebru Gündeş üçgeni karışık. Ne olduğu belli değil ama nedense bana Hadise samimi gelmiyor. Her olayında da kadın haklarından dem vurup taraf toplaması baydı”

 

Reklam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu