MüzikMüzik Haber

Demet Akalın, Hande Yener’e Misilleme Yaparak Sinan Akçıl ile Çalışmaya Karar Verdi

Ünlü şarkıcı, yıllardır bestecisi olan Ersay Üner’i transfer eden Hande Yener’e ağır bir misilleme yaptı. Akalın, Hande Yener’in eski sevgilisi Sinan Akçıl’la çalışacak.

Demet Akalın, yıllardır çalıştığı bestecisi Ersay Üner’i transfer eden Hande Yener’e ağır bir misilleme yaptı. Şarkıcı, “O hanımfendi” dediği Yener’in eski bestecisi ve sevgilisi Sinan Akçıl’dan şarkı aldı.

Demet Akalın ile Hande Yener arasındaki ezeli rekabet tam gaz devam ediyor. Yaz aylarının iyice yaklaşmasıyla kızışan kavgada taraflar önce sosyal medya üzerinden “En çok konseri ben veriyorum” tartışması yapmıştı.

Ardından Hande Yener, Demet Akalın’ın kanlı bıçaklı olduğu bestecisi Ersay Üner’le fotoğraf paylaşıp “Sebastian”dan sonra yeni şarkılarını söylemek için sabırsızlandığını açıklamıştı.

Nasıl karşılık vereceği merakla beklenirken şarkıcı Demet Akalın, “Benim o hanıefendiyle hiç bir sorunum yok. Onlar geçmişte kaldı. Benim atıığım mesajlar henüz adresine ulaşmadı” diyerek şaşırtmıştı.

Ancak Akalın, “Pırlanta” adlı albümü bittiği halde son dakika atağı yaptı ve Hande Yener’in geçen yıllarda fırtınalı bir aşk yaşadığı eski bestecisi Sinan Akçıl’dan “Ders Olsun” adlı besteyi aldı.

Akçıl ve eşi Okan Kurt’la fortoğraf çektiren Akalın, “‘Ders Olsun’ bir Sinan Akçıl şarkısı, albümün son dakika bombası olacak. Ders verilir!” diye not düştü. Şarkıcı yine konunun Yener’le ilgisi olmadığını iddia ederek her albümüne Akçıl şarkısı koyduğunu yazarak hedef şaşırttı.

Reklam

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.