MüzikMüzik Haber

Demet Akalın İtiraf Etti: “Rap Yapmaya Çalıştım Ama Bıraktım”

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, geçtiğimiz yıl özellikle rapçi Ben Fero’nun “Demet Akalın” adlı şarkısıyla çıkış yapmasıyla gündemden düşmemişti. Akalın, konuyla ilgili daha önce bahsetmediği bir detaydan söz etti.

YouTube’da Bilal Özcan TV’nin konuğu olan Demet Akalın, Selin Ciğerci hakkında konuşurken “İnternette bazı şeylerde geri kaldığım zaman bana destek oluyor. Ben Fero’yu takip etmemi o söylemişti. İlk ondan duymuştum Ben Fero’nun benim hakkımda şarkı yaptığını” dedi.

Akalın, katıldığı programda rap yapmak için stüdyoya girdiğini ama çalışmayı yarıda bıraktığını açıkladı. Akalın, konuyla ilgili şu açıklamada bulundu:

“Geçen yıl rapçiler patladı biliyorsun ki. Onlar da şarkı yapsın tamam eyvallah ama biz eğer sahnede son yarım saat İbrahim Tatlıses arabesklerine ayırıyorsak geçmiş olsun. Hepimiz Türk’üz ve hepimizin içinde bir arabesklik olduğu için bu bir furya ve uzun yıllar da sürebilir. Ben o meşhur çocuklardan birine gittim ve bir tane rap şarkı yaptılar bana ve geçtim mikrofonun başına. Ama olmadı, o ruh bende yok. O yüzden de çocuklardan özür dileyerek ‘ben de burada olmayayım’ dedim. Çünkü benim de kendi kemik fanlarım var, beni sevmeyip kendi şarkılarımı sevenler var… O yüzden de bu büyü kaybolmasın istiyorum”

DEMET AKALIN KOZMETİK SEKTÖRÜNE GİRİYOR

Bilal Özcan’ın “Kozmetik konusunda yatırım yapacağını, kendi adına marka açacağını duydum ama doğru mu?” şeklinde yönelttiği soruya ise Akalın şu yanıtı verdi: “Doğru. Bir takım çalışmalarımız olacak. İtalya ile ortak çalışmayı düşünüyoruz. Ürünleri çıkarmadan önce kendimde de deniyorum. Mesela şu an yüzümdeki fondöten benim markamın fondöteni. Dükkan açmayı düşünmedim, ürünlerimi sadece büyük ünlü mağazalara göndermeyi düşünüyorum. Kalitenin peşinde olduğum için en iyisi olsun istiyorum”

İşte O Program:

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.