MüzikMüzik Haber

Demet Akalın: “Keşke Herkesin Reis’le Beş Dakika Geçirme Şansı Olsa”

Cumhurbaşkanı Erdoğan’a olan yakınlığıyla bilinen ünlü popçu Demet Akalın, söylediği sözlerle olay oldu.

En son Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı ile Poll Production iş birliğinde düzenlenen İstanbul Yeditepe Konserleri’nde sahne alan Demet Akalın, “Geçinemiyorum” sözlerine açıklık getirdi:

“Tabii ki sanatçıları da düşünecek Cumhurbaşkanı, biz de halktan gelen insanlarız. Bizle birlikte iş yapamayan, garsonu, valesi, işletmecisi vs, birçok insan var. Bir tek biz ekmek yemiyoruz ki. Kimsenin beklemediği bir durumdu, ‘Ben geçinemiyorum’ dediğimde insanlar püskürdü. ‘Nasıl geçinemez, büyük paralar kazanıyor’ diye. Büyük başın, derdi büyük oluyor”

Sabah gazetesinden Sonat Bahar‘a konuşan ünlü popçu Cumhurbaşkanı Erdoğan ile ilgili söyledikleriyle gündeme geldi. “Keşke herkes Reis’le 5 dakika geçirse” diyen Akalın, şöyle konuştu:

“Adam ne yapsa yaranamıyor. İnsanların biraz daha ön yargısız bakması gerekiyor konulara. Keşke herkesin Reis’le beş dakika geçirme şansı olsa. Ben Cumhurbaşkanımızla sohbet ederken, ailemden biriyle sohbet eder gibi hissediyorum, derdimi o rahatlıkla anlatıyorum”

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.