MüzikMüzik Haber

Demet Akalın Konsolosluğa Seslendi: Lütfen Vize Verin!

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, Kanada vizesinin çıkmamasına sitem etti. Kanada konseri için vize başvurusunu aylar önce yapan Demet Akalın vize başvurusu sonuçlanmadığı için paniğe kapıldı.

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, Kanada vizesinin çıkmamasına sitem etti. Kanada konseri için vize başvurusunu aylar önce yapan Demet Akalın vize başvurusu sonuçlanmadığı için paniğe kapıldı. Ünlü şarkıcı, “Başvurumu aylar önce yaptım ama vize için hala cevap yok” diyerek Kanada Konsolosluğu’na “Lütfen vize verin” sözleriyle seslendi.

Twitter hesabından konuya ilişkin bir mesaj yayınlayan Akalın, gönderisinde “Aralık ayında Kanada Toronto’daki konserimiz için biletler aldınız biliyorum. Sizlere kavuşmak için aylar önce ben de Kanada Konsolosluğu’na başvurumu yaptım ama vize için hala cevap yok. Şubat’ta buluşmak istiyorum. Lütfen vize verin Kanada Konsolosluğu!” ifadelerine yer verdi.

 

Reklam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.