Ana Sayfa » Müzik » Demet Akalın Merve Özbey’in Çıkış Şarkısını Aldığını İtiraf Etti

Demet Akalın Merve Özbey’in Çıkış Şarkısını Aldığını İtiraf Etti

oduller-reklam-banner

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, Sözcü Gazetesi’nden Emre Çevik’e verdiği röportajda sanat camiasında kimseye güven olmadığını söyledi. Ünlü popçu bu sözlerinin ardından Merve Özbey ile ilgili bir itirafta bulundu.

Demet Akalın, sanat camiasıyla ilgili “Zamanında insan hırslarına yenik düşüp birçok şeye girmiş olabilir. Ekmekle oynamak bana doğru gelmiyor. Sanat camiası öyle değil, herkes birbirinin kuyusunu kazıyor. Hülya Avşar’a hep kızıyordum ama sonuçta o daha tecrübeli olduğu için ona geliyorsun yani. Sanat camiasından dost falan olmuyor” dedi. Bu sözlerinin üzerine kendisine “Siz hiç kimseye engel olduğunuz mu?” sorusunu yönelten muhabire Akalın, ünlü şarkıcı Merve Özbey ile ilgili bir itirafta bulundu:

“Hayatımda bir tane öyle bir şey var. O da yani şarkı inanılmaz güzeldi. Merve Özbey, hayatta hiçbir zaman “Demet Hanımsız” konuşmaz. Onun için bende yeri çok kıymetlidir. 4 sene bize emek verdi. Kızın çıkış şarkısını aldım. O hep içerimde yara. ‘Gönül rahatlığıyla veriyorum’ dedi. Ama o şarkının hayrını görmedim. ‘Şerefime Namusuma’ bir tek müzisyenler arasında sevildi. Bir daha öyle bir şey yapar mıyım, yapmam! Benim Allah korkum var.”

oduller-reklam-banner
● haberalani

İlginizi Çekebilir