Demet Akalın Şarkısını Beğenmeyen Işın Karaca'ya Yanıt Verdi -
MüzikMüzik Haber

Demet Akalın Şarkısını Beğenmeyen Işın Karaca’ya Yanıt Verdi

Ünlü şarkıcı Işın Karaca, Demet Akalın'ın yeni şarkısını beğenmediğini açıkladı ve Demet Akalın hemen cevap verdi. Demet Akalın, eski dostunu eleştirdi ancak isim vermeden sosyal medyada yanıt verdi.

Ünlü şarkıcı Işın Karaca, Demet Akalın’ın yeni şarkısını beğenmediğini açıkladı ve Demet Akalın hemen cevap verdi. Demet Akalın, eski dostunu eleştirdi ancak isim vermeden sosyal medyada yanıt verdi.

Işın Karaca, ‘2. Sayfa’ programına konuk oldu ve Demet Akalın’ın yeni şarkısı ‘Bana da Yolla’yı dinleyip dinlemediği soruldu. Karaca, “Dinledim, beğenmedim. Söylemedim. Konuşmuyoruz bu aralar. Nedenini hiç bilmiyorum. Bu aralar görüşemiyoruz” şeklinde yanıtladı. Bu açıklamalar, eski dostu Demet Akalın’ı kızdırdı.

Demet Akalın, önce Instagram hesabında “Benden bir şey saklayabileceğine inanan herkesi tebrik ederim ama unutmayın. Ya içime doğar ya karşıma çıkar. Her şey tam da böyle, çok temiz çok güzel kalbimiz var çünkü” notunu paylaştı. Daha sonra bir takipçisinin yorumuna karşılık olarak şunları yazdı: “Oh keyfim için çıkardım. Oh canım sağolsun. E biz de milletin yıllardır olmayan şarkılarına çok güzel dedik! Ama fake hesaplardan hiç geçirmedik.”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)