Müzikonair Demet Akalın: Son Şarkım Bana Yakışmadı, Albüm Geliyor! | Müzikonair
MüzikMüzik HaberVitrin

Demet Akalın: Son Şarkım Bana Yakışmadı, Albüm Geliyor!

Son yayınladığı 'Bana Yolla' isimli single çalışması tartışma yaratan Demet Akalın, albüm hazırlığına başladı.

Son yayınladığı ‘Bana Yolla’ isimli single çalışması tartışma yaratan Demet Akalın, albüm hazırlığına başladı. Ünlü şarkıcı, Cansu Kurtçu imzalı son şarkısının kendisine yakışmadığını söyleyen Akalın, yılbaşından sonra yeni bir albüm yayınlayacağını söyledi.

Demet Akalın’ın bir süre önce çıkardığı Cansu Kurtçu imzalı ‘Bana Yolla’ şarkısı olay olmaya devam ediyor. Şarkıyı beğenmediğini söyleyen Işın Karaca ve daha sonra hatır için okuduğunu söyleyen Demet Akalın’a Cansu Kurtçu’dan sert bir yanıt gelmiş, Cansu Kurtçu,  “Benim şarkım kötü ama Türkiye’de herkes Mariah Carey, herkes Celine Dion! Yapacak bir şey yok. Şarkıyı Demet istedi, ben de onu kıramadım” demişti.

Bu olayların üzerine Demet Akalın Başkent İnşaat firmasının Ankara’da Cumhuriyetimizin 100. yılında düzenlediği temel atma ve lansman programında sahneye çıktı.

Konser sonrası gazetecilerle bir araya gelen ünlü popçu, ilginç bir itirafta bulunarak ‘Bana Yolla’ şarkısı için şunları söyledi;

Yazın full çalıştığım için şarkı yaz sonuna kaldı. Zaten insanlar da hoşlanmadı. Bana yakışmadı. Bu yüzden çok özenerek yeni bir albüm hazırlayıp yılbaşından sonra yayınlayacağım.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)