MüzikMüzik Haber

Demet Akalın ve Alişan’dan Hakan Altun’a Sitem Dolu Sözler

Demet Akalın ve yakın arkadaşı Alişan’ın Star TV’de sundukları “Demet ve Alişan ile Sabah Sabah” programı olaylarla gündeme gelmeye devam ediyor.

En son Hakan Altun‘u davet eden ikili, Altun’un müziği bıraktığını ve bu yüzden programa katılmak istemediğini söylediğini açıklamıştı. İddialar sonrası müziği bırakmadığını söyleyen Altun ise “Pandemiden dolayı 2020 yılında şarkı söylemeyeceğimi iletmiştim kendilerine. 2021 yılında da gece kulüpleri ve barları bırakacağım” şeklinde bir açıklama yapmıştı.

İlgili Haber: Hakan Altun’dan Kariyeri İle İlgili Radikal Karar: Artık Çıkmayacağım…

Tam mesele bitti derken bu kez Demet Akalın’ın sosyal medya hesabından Hakan Altun’a yaptığı gönderme tartışmayı yeniden alevlendirdi. Risk grubunda olduğunu söyledikten sonra Çok Güzel Hareketler Bunlar’a katılan Hakan Altun’a Akalın şunları söyledi:
“Riskli gruptayım kalabalığa giremem! Sanırım tam böyle demiştin. Vallahi umurumda değil de söz başka bir şey be ağa!”
demet akalın alişan hakan altun instagram
Verdiği sözü tutmayan Altun’a Akalın’dan sonra bir tepki de Alişan’dan geldi. Hakan Altun ile samimiyetleri olduğu için teklif götürdüklerini söyleyen Alişan, “Biz kimseye programımıza katılsın diye yalvarmıyoruz. Ama üzerine iki programa birden katılınca tabii ki yılların arkadaşlığı olduğu için sitem etmeye hakkımız var” diye konuştu.
demet-akalin-ve-alisandan-hakan-altuna-sitem-dolu-sozler-instagram
Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.