MüzikMüzik Haber

Demet Akalın ve Aslı Hünel Arasında Kriz!

Demet Akalın koronavirüse yakalanınca kendisinin yerine sabah programını sunmaya giden Aslı Hünel arasında kriz patlak verdi.

Demet Akalın koronavirüse yakalanınca kendisinin yerine sabah programını sunmaya giden Aslı Hünel arasında kriz patlak verdi.

Geçtiğimiz günlerde koronavirüse yakalanan Demet Akalın, Alişan ile birlikte sunduğu sabah programına ara vermişti. Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programında Demet Akalın’ın yerine ise Aslı Hünel getirilmişti.

Hastalık sürecini atlatan Demet Akalın, sabah programını sunmaya başladığı ilk gün yakın arkadaşı ve meslektaşı Aslı Hünel’i Instagram’dan takipten çıkardı. İddiaya göre Demet Akalın, Aslı Hünel için ‘Benim yerime mi geçmek istiyor?’ dedi.

Aslı Hünel sohbet programı Clubhouse’da ”Ben tamamen iyi niyetimle programı sunmaya gittim. Demet’e ne oldu bilmiyorum. Demet iyileşip gelip programı sunmaya başladığında beni takipten çıkardı” açıklamasını yaptı.

Ne olmuştu?

Geçtiğimiz haftalarda Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programında bir değişikliğe gidildi. Demet Akalın’ın koronavirüse yakalanması nedeniyle programın 15 Şubat’ta yayımlanan bölümünde program sunumunda Alişan’a Aslı Hünel eşlik etmiş ve ”Dostlar zor günler içindir. Ben hiç programa katılmıyordum albüm çıkınca gelecektim ama buradayım. Demet’in yerini doldurmamız mümkün değil ama bugün.” ifadelerine yer vermişti.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu