Demet Akalın'dan Aleyna Tilki Çıkışı: Olmuyor Zorlamanın Manası Yok -
MüzikMüzik HaberVitrin

Demet Akalın’dan Aleyna Tilki Çıkışı: Olmuyor Zorlamanın Manası Yok

Demet Akalın'ın Aleyna Tilki'yi hedef alan sözleri dikkat çekti. Ünlü şarkıcı Aleyna Tilki'nin yeni şarkısı hakkında konuştu.

Demet Akalın, Star TV’de Alişan ile birlikte sunduğu Demet ve Alişan’la Sabah Sabah programının bugün yayımlanan bölümünde Aleyna Tilki çıkışıyla dikkat çekti.

Ünlü şarkıcı kısa bir süre önce Retrograde isimli İngilizce şarkısıyla dünyaya açılmaya çalışan Aleyna Tilki hakkında konuştu. ”Dünya starı olacağım dedi. Yazık bak çocuk dizisinde oynuyor. Ben dünya starı olacağım diyor sonra çocuk dizisinde başrolsün. Artık Hira bile açıp seyretmiyor” dedi.

Dua Lipa imzalı Retrograde şarkısı hakkında da konuşan Demet Akalın, ”Şarkısını dünya starı bir kızdan almadı mı? Kadın paylaşmadı bile ya. Olmuyor yani zorlamanın bir manası yok. Bize kimse o kadar destek olmadı ki ben o ilk çıktığında çok destek oldum ona” ifadelerine yer verdi.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)