MüzikMüzik HaberVitrin

Demet Akalın’dan Dijital Platformlara Sert Eleştiri: Siz Kendinizi Ne Zannediyorsunuz?

Geçtiğimiz günlerde D-Pop isimli yeni çalışmasını piyasaya süren Demet Akalın, bugünkü programda dijital müzik platformlarına öfkesini dile getirdi.

Geçtiğimiz günlerde D-Pop isimli yeni çalışmasını piyasaya süren Demet Akalın, bugünkü programda dijital müzik platformlarına öfkesini dile getirdi. Ünlü şarkıcı, yayında isim vermeden dijital platformlardaki listelerin kapağında yer almaması sonrası sinir içinde olduğunu söyledi.

Demet Akalın, ”Siz kendinizi ne zannediyorsunuz? Bizi listelere sokmuyorlar. Kapağa koymayacakmış da önceden verecekmişiz de! Lanet olsun. ” sözlerini kullandı.

Demet Akalın şunları söyledi;

Sinir içindeyim. Müzik platformlara çıkarken bizi yalayıp yutuyorlar. Nolur bizi öne çıkartın diyorlar. Şu anda bizi listelere sokmuyorlar. Şarkı patlamış ama bu sefer fanlar bana yazıyor. Siz kendinizi ne zannediyorsunuz? Kapağa koymayacakmış da önceden verecekmişiz de! Lanet olsun. Geleneksel, geleneksel! Her zaman da o kazanır. Elimizde o CD’ler olacaktı, o kartonetler olacaktı. Arabalardan o CD çalarlar çıkmayacaktı. Dijitale mahrum kalmayacaktık. Onlar kapak koydu diye milletin parçası patladı mı? Emeğe yapılan ziyanlığa sinir oluyorum. Editörleri seçecekmiş. Şimdi yazın göreceğiz kulüplerde bilmem ne…. Albüm dediniz 2 sene kafa patlattık. Her yerde olsun istiyoruz. Koymayın istemez!

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu