Müzikonair Demet Akalın’dan Norm Ender’e Tam Not | Müzikonair
MüzikMüzik Haber

Demet Akalın’dan Norm Ender’e Tam Not

Demet Akalın, Cumhuriyet'in 100.yılı dolayısıyla Parla isimli marş hazırlayan Norm Ender'e övgüler yağdırdı.

Demet Akalın, Cumhuriyet’in 100.yılı dolayısıyla Parla isimli marş hazırlayan Norm Ender’e övgüler yağdırdı. Ünlü popçu sunucusu olduğu Gel Konuşalım programında Norm Ender’in hazırladığı marşı beğendiğini söyledi. Norm Ender bir dönem Kezban isimli şarkısında ”Kusursuz egosu giderli tavrı Hep Demet Akalın garantili” ifadelerine yer vermişti.

Demet Akalın ise televizyon programında Norm Ender’e övgüler yağdırdı.  Ünlü şarkıcı ” Bana şarkılarında sallamasına rağmen ona bir tebrik mesajı attım. Çok güzel yapmış. Onlar Ben Fero ile kendi problemlerini halletsinler beni istediğiniz kadar şarkılarınızda kullanabilirsiniz. Süper olmuş. Hatta Sinan Akçıl’a ‘Sen neden yapmadın?’ dedim. Ben içimdeki duyguları kağıda kaleme dökebilsem…. Bestecilik yanım yok” açıklamasını yaptı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)