Demet Akalın'dan Olay "Şevval Şahin" Çıkışı! -
MüzikMüzik Haber

Demet Akalın’dan Olay “Şevval Şahin” Çıkışı!

2018 Miss Turkey birincisi Şevval Şahin, hakkında yapılan eleştirilere cevap verdi. O cevabın karşısında Demet Akalın'ın tepkisi ise dikkatlerden kaçmadı.

Son dönemin en çok konuşulan isimlerinden biri olan Şevval Şahin, vücuduyla ve tarzıyla ilgili gelen eleştirilere tepki gösterdi. O tepkinin ardından Demet Akalın’ın yaptığı çıkış, gözlerden kaçmadı.

Instagram’da 2. Sayfa adlı magazin programı, 2018 Miss Turkey birincisi Şevval Şahin’in hakkındaki yorumlara isyan ettiği anları paylaştı. Videoda Şevval Şahin, kendisini bikini giydiği için linç edenlere ve “Türk kadını etli olur, biraz kilo al” diyenlere karşı “Size ne! Gerçekten size ne! Sevmiyorsanız profilimde ne işiniz var?” açıklamasını yaptı.

O anları haber yapan 2. Sayfa’nın Instagram gönderisine bazı takipçiler olumsuz yorum yapmayı sürdürdü. O kişilerden biri ise şu yorumu yazdı:

“Sıkıldık böyle saçma insanları izlemekten. Doğal aklı, fikri, kültürü yerinde insanlar istiyoruz. Türkiye’nin T’sini bile bilmeyen insanlar burada bizler sayesinde paraya para demiyor, ondan sonra dönüp bizi beğenmiyorlar.”

Bu sözlere alkış emojisi bırakan Demet Akalın’ın tepkisi ise gözlerden kaçmadı. Akalın, daha önce korona partisi düzenleyen Şevval Şahin’i eleştirenlere destek vermişti. Ünlü popçunun şimdi ise böyle bir çıkış yapması dikkat çekti.

İlgili Haber: İrem Derici’den Şevval Şahin’e: “Fahrettin Koca’yı Köpeğim Biliyor”

demet akalın şevval şahin instagram 2. sayfa

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)