Araç çubuğuna atla
MüzikMüzik Haber

Demet Akalın’dan Şok Sözler! “Evimde Hırsızlık Yapana Yardım Etmem”

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, hakkında çıkan “yardım etmedi” haberi için 3 hafta sonra cevap verdi.

Demet Akalın’ın kuzeni Şehbal Civeleker önce sosyal medyadan Demet Akalın’a “yardım etmedin, çocuğum kör oldu” diye seslendi ardından Beyaz TV’de Söylemezsem Olmaz programına çıkıp “Demet’in kapısına gittik geri çevirdi, telefonlara çıkmadı, Yağız maddiyatsızlıktan dolayı ameliyat olamadı kör oldu” dedi.

Çıkan haberlerin ve açıklamaların ardından Amerika’da tatilde olan Demet Akalın hakkında söylenenlere sosyal medya üzerinden cevap verdi ve “ben kime yardım edeceğimi gayet iyi biliyorum bütün sülalemin üstündedir benim elim. Benim evime girip her şeyimi çalan çırpan insana ben yardım etmem! Nasıl inanırsınız bunlara takma kirpikleriyle canlı yayınlara çıkanlara utanmasalar ben kör etmiş oldum zaten kör doğan çocuğu! Rica ediyorum ben bildiğiniz Demet’im değişmedim kimsede beni zorla değiştiremez! Sevgiyle kalın” dedi.

Yok yüzüm asıkmış yok Okanla aram kötüymüş vay efendim yalnız gelmişim de aramız açıkmış???!!!! Daha neler ya! İki ay önceden geliceğimiz belliydii başka boş vaktim yoktu kızımda bu kdr yol gelemıcegı içün babasıyla kaldı! Çok merak ediıosanız kocama kendımden daha çok şey aldım!Çalışıp kazanıp kendim harcıyorum kime ne?dünya starlarıyla aynı çizmeyi giydim helal olsun deyip gecin.ben kime yardım edeceğimi gayet iyi biliorum bütün sülalemin üstündedir benim elim. Benim evime giriip herşeyimi çalan çırpan insana ben yardım etmem! Nasıl inanırsınız bunlara takma kirpikleriyle canlı yayınlara çıkanlara utanmasalar ben kör etmiş oldum zaten kör doğan cocugu! Rica ediyorum ben bildğinz Demetim değişmedim kimsede beni zorla değişdiremez! Sevgiyle kalın

DEMET AKALIN (@demetakalin)’in paylaştığı bir gönderi ()

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.