MüzikMüzik Haber

Demet Akalın’ın AK Parti Mitinginde Sahne Almasına Kemal Kılıçdaroğlu’ndan Yorum

Ünlü şarkıcı Demet Akalın, İzmir'in bayraklı ilçesinde gerçekleşen AK Parti mitinginde sahneye çıkarak konser verdi. Görüntülerin sosyal medyada yayılmasının ardından Kemal Kılıçdaroğlu yorum yaptı.

14 Mayıs’ta gerçekleşecek Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili seçimlerine artık sayılı saatler kalırken, siyasi partiler de mitinglerini sıklaştırdı. AK Parti’nin dün İzmir’in Bayraklı İskelesi’nde yapılan mitingin ardından sahneye çıkan Demet Akalın, şarkılarını seslendirdi.

“ARŞİV UNUTMAYACAK”

Konser anları sosyal medyada hıza yayılmaya başladı. Akalın’ın bu konserine yorumlar gelmeye başladı. Yorumlardan biri de “Demet Akalın İzmir’deki AK Parti mitinginde konser verdi. Arşiv unutmayacak” yazılı twitti.

“BU DİL AK PARTİDİR”

Bu paylaşıma sessiz kalmadı. Twitter hesabından bir paylaşım yapan Kılıçdaroğlu, Bu bizim inandığımız değil. Bu dil AK Parti’dir. Bizim zamanımızda kim, nerede, nasıl isterse sanatını icra eder, karışmak bizim ne haddimize. Arkadaşlar, lütfen ne için geldiğimizi anlayın. Biz sanatçılarla kavga etmeyeceğiz, dünyadır bizim rekabet alanımız. Anlayalım artık!” ifadelerini kullandı.

 

Reklam

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.