Demet Özdemir Ve Oğuzhan Koç'un Evliliğinde Kriz Çıktı! -
GündemSosyal

Demet Özdemir Ve Oğuzhan Koç’un Evliliğinde Kriz Çıktı!

Geçtiğimiz ağustos ayında nikah masasına oturan, ünlü oyuncu Demet Özdemir ve şarkıcı Oğuzhan Koç'un üzerinde kara bulutlar dolaşıyor. Çiftin evliliğinde kriz çıktı. Eşiyle kavga eden Özdemir, birkaç gün önce evi terk etti.

Geçtiğimiz ağustos ayında nikah masasına oturan, ünlü oyuncu Demet Özdemir ve şarkıcı Oğuzhan Koç’un üzerinde kara bulutlar dolaşıyor. Çiftin evliliğinde kriz çıktı. Eşiyle kavga eden Özdemir, birkaç gün önce evi terk etti.

Geçtiğimiz aylarda görkemli bir düğünle evlenen Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç’un evliliğinde kriz çıktı. 26 Şubat’ta yeni yaşını kutlayan Demet Özdemir, doğum günü için İhtiyaç Haritası yararına kampanya başlatmış ve yüklü miktarda bağış toplamıştı. Ülkemizde gerçekleşen deprem felaketi nedeniyle doğum günü partisi yapmak istemeyen Özdemir’e, yakın arkadaşları bir kutlama organize etti.

Hürriyet Gazetesi’nde yer alan habere göre ,arkadaşlarının evinde gerçekleşen bu küçük kutlama da Oğuzhan Koç, eşini üzecek davranışlarda bulunmuş. Tartışmanın büyümesi üzerine Demet Özdemir, eşiyle eve dönmek yerine yakın dostu Saadet Özsırkıntı’nın evine gitmişti.

Birkaç gün ayrı kaldıktan sonra pişmanlık duyan Oğuzhan Koç, elinde çiçekle eşinin setine giderek özür dilemiş, bu jest karşısında duygulanan Özdemir de evine geri dönmüş. Ancak çift, birkaç günlük saadetin ardından yeniden kavga etmiş. Çiftin arasındaki tartışmanın nedeni henüz bilinmiyor. Ancak Demet Özdemir’in bu son tartışmanın ardından evi terk ettiği gelen bilgiler arasında.

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)