Müzikonair Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç’un Evlilikleri Tek Celsede Bitti | Müzikonair
GündemSosyal

Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç’un Evlilikleri Tek Celsede Bitti

8 ay önce dünyaevine giren Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir evliliği sona erdi. 28 Ağustos'ta evlenen ünlü çift bir süre önce ayrılık kararı almıştı. Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç bugün Adalar Aile Mahkemesi'nde boşandı.

8 ay önce dünyaevine giren Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir evliliği sona erdi. 28 Ağustos’ta evlenen ünlü çift bir süre önce ayrılık kararı almıştı. Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç bugün Adalar Aile Mahkemesi’nde boşandı. İkilinin evliliklerinin üzerinden 1 sene geçmediği için dava çekişmeli boşanma davası olarak görüldü. Duruşmaya Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir katılırken, avukatları hazır bulundu. Duruşmada tanık olarak Zeynep Bastık’ın eski eşi ve yapımcı Tolga Akış dinlendi.

Duruşma sonrasında gazetecilerin sorularını cevaplayan Oğuzhan Koç anlaşmalı olarak boşandıklarını söyledi. Demet Özdemir ise basın mensuplarına herhangi bir açıklama yapmadan adliyeden ayrıldı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)