GündemSosyalVitrin

Deniz Akkaya’dan Haluk Levent’e Sert Sözler: Utanmıyor Musun?

AHBAP Derneği kurucusu Haluk Levent'i hedef alan Deniz Akkaya yeni açıklamalarda bulundu. "Beni mahkemeye ver ki her şeyi anlatayım. Utanmıyor musun Haluk Levent? Davaya vermeni heyecanla bekliyorum" dedi.

AHBAP Derneği kurucusu Haluk Levent’i hedef alan Deniz Akkaya yeni açıklamalarda bulundu. “Beni mahkemeye ver ki her şeyi anlatayım. Utanmıyor musun Haluk Levent? Davaya vermeni heyecanla bekliyorum” diyen Deniz Akkaya, sosyal medyada gündem oldu.

Deniz Akkaya geçtiğimiz haftalarda Haluk Levent’in Sezgin Baran Korkmaz ile bir fotoğrafını yayınlayarak insanları dolandırdığını söyledi. Haluk Levent ise Deniz Akkaya’nın iddialarına sosyal medyadan cevap vererek tazminat davası açacağını duyurdu.

Çeşitli iddialarda bulunan Akkaya, “Bize Cenk Erenler telefon açıyor gel evde buluşalımlar. Bu ne demek? Gör beni göreyim seni? Sen utanmıyor musun? Bizim buradan bir kuruş kazancımız yok. Utanmıyor musun?” dedi.

“Ben korkmam” diyen Deniz Akkaya şu sözleri kaydetti;

“Gel paramı indirdim… Oğuzhan Bey’e de teklifte bulunmuş, mesajlarımı yalanlarsa parasını verecekmiş. Bunların hepsini davada konuşacağız sen beni ver ki mahkemeye bunları konuşalım.Can Bey mesela kimin üzerinden aldı parayı ne kadar yemlendi. Bu arada dile getirmediğim mağdurlar var. Davaya vermeni heyecanla bekliyoruz.”

 

Reklam

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.