Deniz Akkaya'dan Haluk Levent'le İlgili Yeni İddia! -
MüzikMüzik Haber

Deniz Akkaya’dan Haluk Levent’le İlgili Yeni İddia!

Deniz Akkaya, Haluk Levent ile ilgili paylaşımlarına devam ediyor. Bu kez bir deterjan firmasının mailini paylaştı.

AHBAP Derneği, depremin oldu günden bu yana sahada çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Ancak Haluk Levent ve eniz Akkaya’nın arası Akkaya’nın yaptığı paylaşımlar nedeniyle gerildi.

Haluk Levent’in insanları dolandırdığını iddia eden Deniz Akkaya, “Sezgin Baran Korkmaz ile el ele bir insana para teslim eden insanlar cahildir” demişti. Deniz Akkaya’nın bu söylemi üzerine sosyal medyadan açıklamalarda bulunan Haluk Levent, Deniz Akkaya’ya 5 milyon TL’lik tazminat davası açıp depremzedeler için kullanacağını duyurmuştu.

İlgili Haber: https://muzikonair.com/haluk-levent-deniz-akkayaya-5-milyonluk-tazminat-davasi-acti/

Deniz Akkaya, Haluk Levent ile paylaşımlarına devam ederken son olarak bir deterjan firmasının attığı maili paylaştı. Paylaşığı mailde; AHBAP Derneğinden firmaya gittiklerini ve 300 USD ton fiyatlı toz deterjan ürünüyle anlaştıklarını ifade etti. Ve firmanın iddiasına göre dernek; faturanın 600 USD’den kesilmesini istedi.

Bunun üzerine Haluk Levent, sosyal medyadaki hesabını Haluk Levent Ahbap Ekip olarak değiştirdi ve açıklama yaptı. Savcıların harekete geçmesini talep ettiğini söyleyen Haluk Levent; sözü geçen deterjan markasını tanımadıklarını ayrıca AHBAP Derneğinin hiç deterjan almadığını ve iddiaların araştırılmasını istediğini belirtti.

Deniz Akkaya da Instagram hesabını kapattı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı.

Web yayıncılığının tek gelir kaynağı web sitesindeki reklamlardır. Bu nedenle bize destek olun ve reklam engelleyici uygulamanızı web sitemiz için durdurun. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz. Hassasiyetiniz için teşekkürler, Keyifli okumalar :)