MüzikMüzik Haber

Deniz Arcak: Kendime Emekli Popçu Diyorum

90’ların sevilen seslerinden Deniz Arcak Hürriyet’e verdiği röportajda müzikal kariyerini anlattı. ‘Kendime emekli popçu diyorum’ sözlerini kullanan Deniz Arcak, Atölyehane’de verdiği vokal derslerinden ve öğrencileriyle birlikte çıkaracağı albümden bahsetti.

Müzikal kariyeri hakkında konuşan ünlü şarkıcı, ”Aslında müziği hiç bırakmadım. Tekliler filan da çıkarıyordum ara ara. Ama kendime ‘emekli popçu’ diyorum. Çünkü anladığımız standart popu yapmak istemiyorum artık. Daha başka bir yerde akıyor içim. İnsan gerçekten ne yapmak istediğini büyüdükçe anlıyor bence. Ben de daha rafine şeyler yapmak istediğime uyandım. Altımda limuzin olsun, bir yatım olsun, iki de katım olsun düşüncesinde biri olmadığım için… Beklentilerim, arzularım ve tercihlerim getirdi beni bu noktaya aslına bakacak olursanız. Onun için de çok memnunum şimdi.” açıklamasında bulundu.

Yakında çıkacak  ‘Atölyehane Şarkıları’  adlı 4 şarkılık mini albümle ilgili konuşan Arcak, Akıl Eldes’le cover’ladıkları bir türküye de albümde yer vermeyi planlıyor.

Bu İçeriğe Emojiyle Tepki Ver!
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
+1
0
Reklam

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Bu sitedeki haberleri okuyabilmeniz için reklam engelleyicinizi durdurmanız gerekmektedir. Size söz veriyoruz. Çok fazla reklam göstermeyeceğiz.