Ana Sayfa » Müzik » Deniz Derin’den Yeni Tekli: ‘Aftos’

Deniz Derin’den Yeni Tekli: ‘Aftos’

oduller-reklam-banner

‘Yüreğim Rehin’ cover şarkısıyla iyi bir çıkış yakalayan Deniz Derin çok ses getirecek, söz ve müziği kendisine ait olan arabesk pop tarzında yeni teklisi Aftos’u piyasaya sürmek için geri sayımı başlattı.

‘Yüreğim Rehin’, ‘Güle Güle’ ve ‘İki Kelime’ şarkılarıyla müzikseverlerin beğenisini kazanan güzel şarkıcı, 2020 ocak ayının ilk günlerinde tüm dijital platformlarda yayınlayacak olan ‘Aftos’ teklisiyle ilgili konuştu. Şarkıya olan ilgiden memnun olduğunu söyleyen şarkıcı, ”Dinleyenler yerinde duramayacak, adından çok söz ettirecek hareketli arabesk pop bir şarkı olarak müzikseverler ile buluşacak” diye konuştu.

Geçtiğimiz Cuma İstanbul’un gözde mekanlarından Pasha Kuruçeşme’de ‘Aftos’un lansmanını yaptı. Şarkıyı ilk kez lansmanda seslendiren Deniz Derin, dinleyicilerden tam not aldı.

Deniz Derin sözlerini şöyle sürdürdü;

”Ben canlı müzik sanatçısıyım, arabesk, fantezi, Türk Sanat müziği ve pop okuyabilen biriyim Aftos şarkısıyla da bunu göstermek istedim. Önümüzdeki aylarda söz ve müziği bana ait olan bir slow bir de hareketli bir şarkı çıkartmayı planlıyorum”

Deniz Derin’den Yeni Tekli: ‘Aftos’ Deniz Derin’den Yeni Tekli: ‘Aftos’ Deniz Derin’den Yeni Tekli: ‘Aftos’

oduller-reklam-banner